TO TU JEŠTĚ NEBYLO: DARUJ A BUDEŠ OBDAROVÁN!!!

Vážení přátelé a příznivci,
tři roky po albu Zimní čas máme připravený materiál na další desku, většinu písniček už hrajeme naživo – pokud chodíte, víte. Vlastně víc už dnes hrajeme těch nových, protože nás baví a vás podle reakcí na koncertech taky.

Vydat v dnešní době nové album je čím dál složitější. Prodeje hudebních nosičů se za poslední léta tak umenšily, že se z nich už často nesplatí ani náklady na nahrávání. Minulou desku jsme točili po bytech a po stopách skoro dva roky, teď bychom rádi do studia, aby ta nová byla kompaktnější a živější. A lepší než ta poslední! Abychom toho docílili, potřebujeme poměrně vysokou finanční částku, kterou však bohužel nejsme schopni sami pokrýt (je šesticiferná).

Proto jsme se rozhodli oslovit vás, kteří nás máte rádi. Pomozte nám prosím odrazit se ode dna! Předplaťte si nové CD nebo si vyberte některý ze série dárků (artefaktů z kapelní historie i současnosti), které jsme pro vás připravili. Také se můžete zapojit do dražby neobvyklých předmětů a aktivit.

Tedy, naši milí. Pokud se rozhodnete podílet se na nové, čtvrté a samozřejme nejlepší řadové desce Hromosvodu, KLIKEJTE DÁLE A UZŘÍTE NETUŠENÉ!!! Pomoci nám můžete takto:

  • 1. Přispějte za dárek Přispějte nám jednou z předdefinovaných částek a získejte dárek

    Vybírejte

  • 2. Vydražte artefakt Vydražte některý z artefaktů spojených s Hromosvodem. Vybere si každý!

    Dražte zde

  • 3. Přispějte jen tak Přispět libovolnou částkou jen pro svůj dobrý pocit, že nám pomáháte.

    670100–2205303346/6210

Všem zúčastněným předem děkujeme!!!


Facebook